cubeai

to studio projektowania wnętrz, a właściwie studio spełniania wnętrzarskich marzeń. Miejsce, w którym wyrzucicie z siebie wszystko to, czego pragnęliście od zawsze, a to my zajmiemy się tym, aby to połączyć w całość i stworzyć dla Was coś pięknego i niepowtarzalnego. Takiego Waszego.

Umieszczanie obrazka
Opis obrazka

EWELINA KUBAJ

Magister inżynier architekt, absolwentka studiów na kierunku architektura na Politechnice Krakowskiej. Zdobywała doświadczenie w wielu biurach architektury kubaturowej i architektury wnętrz w Krakowie, Rzeszowie i Gdyni. Obecnie dumna właścicielka studia projektowania wnętrz – cubeai.

„Projektowanie budynków interesowało mnie już od najmłodszych lat. Lubiłam zwiedzać, oglądać architekturę i już w wieku 12 lat wiedziałam, że w przyszłości chcę zostać architektem. Od tamtej pory niezmiennie utwierdzałam się w przekonaniu, że architektura to moje powołanie. W międzyczasie zrodziła się też pasja do wnętrz. 

Uwielbiam wizualizować wizje, które rodzą się w mojej głowie po rozmowie z Klientem. Lubię nieszablonowe propozycje, dlatego mam wiele nietypowych projektów.”